O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

1. W poniedziałek Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego. O 8.00 i 9.00

2. W poniedziałek o 16.30 w salce parafialnej spotkanie Róż Różańcowych

3. W poniedziałek o 17.30 adoracja w int. obrony życia

4. Po wakacjach Msze św. w dni powszednie są także rano. Biuro parafialne czynne w zwykłych terminach.

5. We wtorek pierwsza po wakacyjnej przerwie całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu.

6. W I czwartek rano adoracja do 10.00. Po południu od 17.00. Po Mszy św. Godzina Święta.

7. W I piątek Msze św. o 8.00 i 18.00 /z udziałem dzieci/ oraz o 19.30 Msza św. z modlitwą uwielbienia.

8. Spowiedź św. w czwartek 17.00-18.00 i w piątek 16.30 – 18.00

9. W I sobotę o 7.30 różaniec, o 8.00 Msza św. z medytacją. Od 9.00 odwiedziny chorych

10. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie pielgrzymów udających się do Częstochowy

11. W przyszłą niedzielę odpust w Tulcach w Sanktuarium Narodzenia NMP. Organizujemy pielgrzymkę. Wyjazd autokarem o 10.00. zapisy w zakrystii. Koszt 15 zł.

12. Fundacja Barbary Nowak „Otoczmy Troską Życie” zaprasza w przyszłą niedzielę na festyn do Tarnowa Podgórnego. Szczegóły na plakatach

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Grzegorz Kulikowski, zam. Przeźmierowo

Honorata Golon, zam. Dębina   /3/

Weronika Binkowska, zam. Przeźmierowo

Jakub Woźniak, zam. Krotoszyn, par. św. app. Piotra i Pawła   /2/

Aleksandra Siuda, zam. Przeźmierowo

Jacek Latos, zam. Przeźmierowo   /2/

Wiktor Dembiński, zam. Przeźmierowo

Dominika Gluma, Poznań, par. imienia Maryi   /2/

Mateusz Czaplicki, zam. Przeźmierowo