O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA XXIX zwykła

19. X. 2014

1. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. We wtorki, soboty i niedziele o 17.30.

2. W tym tygodniu zapraszamy: w poniedziałek - Orzechowa, Perłowa, Wysogotowska, we wtorek - Piaskowa, Polna, Zachodnia, w środę - Południowa, Poziomkowa, w czwartek - Szosa Poznańska, Przepiórcza, w piątek - Rynkowa, Polna, Okrężna, w sobotę Rzemieślnicza, Sadowa, Żurawia, w niedzielę - Składowa, Skowronkowa.

3. W czwartek na Różaniec zapraszamy także wszystkich członków Żywego Różańca. Będziemy dziękować za dzieło Żywego Różańca w Polsce i prosić o rychłą beatyfikację Sługi Bożej Pauliny Jaricot.

4. Spotkania różańcowe dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 17.00.

5. We wtorek całodzienna adoracja do godz. 17.30. O 17.30 Różaniec. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.

6. W środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. z uczczeniem relikwii.

7. W środę Krąg Biblijny.

8. W czwartek nowenna do św. O. Pio i spotkanie Duchowych Dzieci.

9. W czwartek po Różańcu spotkanie Wspólnoty św. Moniki.

10. W piątek o 19.00 zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych

11. Stowarzyszenie im. Romana Brandstaettera Zaprasza na Dni Brandstaettera, których program podany jest na stronie internetowej parafii i wywieszony w gablotach.

12. Za tydzień będziemy mogli nabyć nowy numer naszej parafialnej gazetki „Głos św. Antoniego”.

13. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Synaj. Można się zgłaszać w zakrystii.

14. Zmarła śp. Adrianna Kucik. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. „Wieczny odpoczynek…”

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

2011 Parafia pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie - Ogłoszenia. Parafia Przeźmierowo - www.parafiaprzezmierowo.pl - Webmaster: Łukasz Wojtyniak