O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA XXX zwykła

26. X. 2014

1. Nabożeństwa różańcowe jeszcze do piątku po wieczornej Mszy św. We wtorek o 17.30.

2. W tym tygodniu zapraszamy: w pon. – Słoneczna Słowicza, wt.- Sosnowa, Strumykowa, Wrzosowa, śr. – Świerkowa, Zacisze, czw. - Szmaragdowa, Topazowa, pt. – Wiosny Ludów, Wiśniowa

3. Spotkania różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o 17.00.

4. W poniedziałek po Mszy św. potkanie Oazy Dorosłych.

5. We wtorek całodzienna adoracja do godz. 17.30. O 17.30 Różaniec. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.

6. W środę Krąg Biblijny.

7. W piątek w wigilię ur. Wszystkich Świętych zapraszamy na godz. 19.00 do kościoła na Wieczór Świętych.

8. W sobotę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę z wyjątkiem: nie ma Mszy św. o 12.30, natomiast jest Msza św. na cmentarzu o 14.00, potem procesja żałobna. Uroczystości przewodniczyć będzie ks. Marcin Ćmil. W sobotę na cmentarzu przeprowadzona będzie kwesta na potrzeby cmentarza.

9. W niedzielę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze św. w kościele jak w każdą niedzielę. Nie ma Mszy św. na cmentarzu. Na cmentarzu o godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia Koronka do Miłosierdzia Bożego i procesja z różańcem za zmarłych.

10. Dzisiaj można zabrać kartkę na wymienianki. Wymienianki będzie można składać do oznakowanych skrzynek. Różaniec z wymieniankami od poniedziałku do soboty o 17.30. Pierwszy raz w poniedziałek 3 listopada. W niedziele 9, 16 i 23 listopada Różaniec w kaplicy cmentarnej o 16.30.

11. Do chorych przyjdziemy w drugą sobotę miesiąca tj. 8 listopada.

12. Dzisiaj możemy nabyć nowy numer naszej parafialnej gazetki „Głos św. Antoniego”.

13. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Synaj. Można się zgłaszać w zakrystii.

14. Postawiliśmy w kaplicy nowy konfesjonał, całkowicie zamykany, w szczególności dla słabiej słyszących. Dzisiaj można obejrzeć.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

2011 Parafia pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie - Ogłoszenia. Parafia Przeźmierowo - www.parafiaprzezmierowo.pl - Webmaster: Łukasz Wojtyniak