O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA III ADWENTU

14. XII. 2014

1. Codziennie roraty. Rano o 6.00 dla młodzieży i starszych, wieczorem o 18.00 dla dzieci. Nie ma Mszy św. o godz. 8.00 rano. Po porannych roratach w poniedziałek i sobotę zapraszamy do salki na kakao.

2. Codziennie przed wieczorną Mszą św. odmawiamy różaniec.

3. Jutro po Mszy św. spotkanie Oazy Dorosłych

4. Jutro o 20.00 spotkanie Rady Ekonomicznej. Zapraszam

5. We wtorek całodzienna adoracja od godz. 9.00. Po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Antoniego.

6. W środę dzień spowiedzi św. przedświątecznej z udziałem zaproszonych spowiedników w godz. 7.30 – 9.00, 9.30 – 11.00; 16.30 – 18.00, 18.30 – 20.00. Prosimy nie zostawiać spowiedzi św. na niedzielę.

7. W środę Krąg Biblijny

8. W czwartek nowenna do św. Ojca Pio. Nie będzie spotkania w salce z racji sobotniego spotkania opłatkowego.

9. Przypominamy o balu sylwestrowym organizowanym przez studentów. Szczegóły na plakatach

10. Po Mszy św. zapraszamy na stoisko kiermaszowe w kaplicy Miłosierdzia. Można nabyć wiele pięknych rękodzieł. Są także opłatki i świece wigilijne.

11. Jak co roku Caritas Arch. Pozn. zwraca się z prośbą o ciasto na wigilię dla bezdomnych. Zgłoszenia i informacja w zakrystii.

12. Caritas naszej parafii serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wsparli akcję „tytek charytatywnych”. Żywność otrzymają nasi podopieczni oraz domy dziecka w Otorowie i Lipnicy. Kto nie otrzymał symbolicznego podziękowania może je odebrać w zakrystii

13. Członków wszystkich Grup Duszpasterskich oraz pełniących funkcje w parafii zapraszamy na wspólne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w sobotę 20 grudnia o godz. 19.00 w Ośrodku Kultury w Przeźmierowie przy ul. Ogrodowej. Spotkanie poprzedzi Msza św. w kościele o godz. 18.00. Dysponujących pojazdami prosimy o podwiezienie z kościoła do Domu Kultury uczestników przybyłych pieszo.

14. Zmarły śp: Rozalia Skwara i Alina Olejniczak. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. „Wieczny odpoczynek…”

2011 Parafia pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie - Ogłoszenia. Parafia Przeźmierowo - www.parafiaprzezmierowo.pl - Webmaster: Łukasz Wojtyniak