O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA III ZWYKŁA

25. I. 2015

1. Codziennie przed Mszą św. odmawiamy różaniec

2. We wtorek całodzienna adoracja Najśw. Sakr. po wieczornej Mszy św. nowenna do św. Antoniego

3. We wtorek o 19.00 spotkanie pielgrzymów udających się do Włoch /dowód osobisty i wpłata 200 zł./

4. W środę Krąg Biblijny

5. W czwartek nowenna do św. o. Pio i spotkanie Duchowych Dzieci i Bożych Ent.

6. Wspólnota św. Moniki ma spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św. na probostwie.

7. Plan kolędy jest wywieszony w gablotach i podany na stronie internetowej parafii.

8. Biuro parafialne w okresie kolędowym czynne tylko w godzinach przedpołudniowych.

9. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

10. Dzisiaj można nabyć „Głos św. Antoniego”

11. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o 12.30 będzie śpiewał chór Kompania Druha Stuligrosza. Po Mszy św. krótki koncert

12. Zmarli: Zbysław Buszewski, pogrzeb odbył się w sobotę i Maria Witkowska, pogrzeb we wtorek o 12.00. ”Wieczny odpoczynek…”

SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI

PRAGNĄ ZAWRZEĆ

Marcin Jóźwiak, zam. w Przeźmierowie

Natalia Krauze, zam. w Dusznikach, par. św. Marcina  /3/

2011 Ogłoszenia - Parafia pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie.