O G Ł O S Z E N I A      P A R A F I A L N E

Niedziela XVI zwykła
20 lipca 2014r.

1. We wtorek 22.07. organizujemy ostatni lipcowy wyjazd dla dzieci do Gniezna /Katedra, Muzeum Początków Państwa Polskiego/. Zbiórka uczestników o godz. 8:20 przy kościele. Koszt 20 zł. Zapisy i informacje w zakrystii.

UWAGA!!! Wyjazd nie odbędzie się. WPŁATY MOŻNA ODEBRAĆ W NIEDZIELĘ  W ZAKRYSTII U KS. TOMKA

2. W dniach 15 - 16 września planujemy pielgrzymkę dziękczynną za kanonizację Jana Pawła II do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, Częstochowy i do Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Gidlach. Koszt pielgrzymki 140 zł. Zapisy w zakrystii.

3. W najbliższy piątek przypada wspomnienie św. Krzysztofa - Patrona kierowców i podróżujących. W następną niedzielę 27 lipca, będziemy modlić się w ich intencji, a po Mszach św. poświecenie pojazdów przy wyjeździe z parafialnego parkingu.

4. Zgłaszają się do biura Parafianie informując, że na naszym cmentarzu parafialnym dochodzi do częstych kradzieży kwiatów i zniczy. Apelujemy o wzajemną czujność i na miarę możliwości reagowanie. Prosimy zgłaszać takie sytuacje do zarządcy cmentarza.

5. Zachęcamy także do nabycia "Przewodnika Katolickiego" i "Gościa Niedzielnego" - u ministrantów.

6. Wszystkim korzystającym z wakacji i urlopu życzymy, by był to czas dobrego odpoczynku, nabrania nowych sił i wzrostu duchowego.

Przypominamy:
• w lipcu i sierpniu nie ma całodziennej adoracji we wtorki.
• w lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie są tylko wieczorem z wyjątkiem sobót /jest Msza św. o godz. 8:00/.
• biuro parafialne w okresie wakacyjnym jest czynne: - w poniedziałek i środę 19.00 - 20.00
- w piątek 9.00-10.00

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

Anna Ewelina Pigła, zam. Poznań, par. Chrystusa Króla
Piotr Nowakowski, zam. Przeźmierowo /3/

Kamila Wojtczak, zam. Poznań Szczepankowo, par. św. Józefa
Robert Baraniak, zam. Przeźmierowo /2/

Anna Maria Pałaszewska, zam. Przeźmierowo
Jakub Krzysztof Nyk, zam. Przeźmierowo /1/

2011 Parafia pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie - Ogłoszenia. Parafia Przeźmierowo - www.parafiaprzezmierowo.pl - Webmaster: Łukasz Wojtyniak